ІНФОРМУЄМО про вакантну посаду головного консультанта Відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

Відповідно до статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами) у період дії воєнного стану, особи призначаються на посади державної служби без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена Законом України «Про державну службу».

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим повідомляє про відкриту для зайняття посаду державної служби, в період дії воєнного стану, головного консультанта Відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим (підкатегорія «В1»).

Загальна інформація щодо вакансії та умов її зайняття додається.

Кандидат на вакантну посаду обов’язково має відповідати кваліфікаційним вимогам, що зазначені у доданій загальній інформації.

Перелік осіб, які не можуть вступити на державну службу, передбачено частиною другою статті 19 Закону України «Про державну службу».

Прийом документів від претендентів здійснюється до 18 годин 00 хвилин    28 лютого 2023 року на електронну пошту career.ppu.ark@gmail.com.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.